Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hradec - Brno

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jimy
Pořadatel



Male Poèet pøíspìvkù : 179
Age : 30
Registration date : 23. 11. 08

Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitimeMon Dec 15, 2008 10:47 pm

Vyjíždíme z Hradce z parkoviště u kaufladnu 18.12 a jede se do Brna přesně před Autosalon Ford....ale pozor musíte vejít do autosalonu a čekat přesně před ford mustang..... Cool Vyhlášení bude tentýž den ve 20:30
Návrat nahoru Goto down
Jimy
Pořadatel



Male Poèet pøíspìvkù : 179
Age : 30
Registration date : 23. 11. 08

Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitimeMon Dec 15, 2008 10:47 pm

samozřejmě jedu s čelikou snad se mi už povede start......... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Čihis
Admin
Čihis


Male Poèet pøíspìvkù : 195
Age : 29
Location : Jiříkov
Registration date : 17. 11. 08

Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:14 pm

jedu s golfem a snad uz se nevymelu
Návrat nahoru Goto down
https://mangacarlife.all-up.com
Kubas0n
Moderátor
Kubas0n


Male Poèet pøíspìvkù : 131
Age : 29
Registration date : 18. 11. 08

Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitimeTue Dec 16, 2008 10:53 pm

jedu s golfem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jimy
Pořadatel



Male Poèet pøíspìvkù : 179
Age : 30
Registration date : 23. 11. 08

Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:38 pm

za necelejch 25hodin se startuje......
1.místo....50,000
2.místo....35,000
3místo.....20.000
Návrat nahoru Goto down
Jimy
Pořadatel



Male Poèet pøíspìvkù : 179
Age : 30
Registration date : 23. 11. 08

Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitimeThu Dec 18, 2008 9:34 pm

Zdravim všechny závodníky sem rád že jste přijeli dříve....policie se dozvěděla o našem závodě tak musíme odstartovat již teď tak 3......2......1.......START a gumi se pálí Jimy valí dopředu ale do cesty mu vjel kamion tak se zdrže a předjíždějí mě oba golfy...... ale pomalu je doháním........ a na dálnici sem opět ve vedení ale nemůžu setřást čihise který mě předhání hned na začátku Brna asik se tam víc vyzná nebo co.... ale už konečně dojíždím k autosalonu rychle hledat mustanga....a jenom co to sem tu asi první ale z mustanga vystoupí čihis a jenom mě a Kubas0novi oznámí že ho mrzí že nám musel tak natřít........ Laughing Laughing Laughing Laughing hned po závodě sem volal kámošoj kterej mi s úsměvem oznamuje že v Hradci na ná čekaj policajti....

1.místo - čihis
2.místo - JImy
3.místo - Kubas0n
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hradec - Brno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hradec - Brno   Hradec - Brno I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hradec - Brno
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Praha-Hradec
» Brno - Plzeň
» Brno motoGP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Day & Night :: Street-
Přejdi na: